Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
1. Geleneksel Pilav Şenliği 24.06.2007

ÖRENCİK KÖYÜ 1. GELENEKSEL PİLAV ŞENLİĞİ

       24.06.2007 Tarihinde Birincisi düzenlenen Örencik Köyü Pilav Şenliğimizle ilgi Arşivimizde olan Resimleri yayınlıyoruz. Sulu Çayırın Üst tarafında yapılan Pilav Şenliğimizle ilgili Resim veya Video olan Köylülerimiz varsa orencikliyim@gmail.com mail adresimize göndermelerini rica ediyoruz.

       Geleneksel hale gelecek Pilav Şenliklerinin, köylülerimizin birlik ve beraberliğine sevgi ve muhabbetine vesile olmasını dileriz. Köylülerimizin bir araya gelmesi, eş, dost, arkadaş, akraba, hiç görmediğimiz, hatırlamadığımız, konuşmadığımız köylülerimizi görmek, hatırlanmak, hatır sormak ne kadar güzel bir şey. Rabbim, İnşaAllah her yıl bu şekilde Pilav Şenliği düzenlemeyi nasip eder. Pilav Şenliğimize katılan veya katılamayan tüm köylülerimizden, şenliği düzenleyen, maddi manevi katkısı olan herkesten Allah ebeden razı olsun. Amin

 

Arrow
Arrow
PlayPause
ArrowArrow
Slider
BİLGİLER
tarafından 10 Haziran 2007 - 03:37 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 2.109 kez Okunmuştur.
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
:


Üye Girişi
Kullanıcı Adı
:
Şifre
:
Şifremi Unuttum?
KAYSERI'de 5 Günlük Hava Tahmini
Köşe Yazarlarımız
Son Yorumlar
Google Reklamları
Örencik Köyü Sitesine E-Posta ile Abone ol

Örencik Köyü www.orencikliyim.com Web Sitesine Abone Olmak ve E-Posta ile bildirimler almak için e-posta adresinizi yazıp Abone Ol a tıklayınız. Yeni eklenen Yazı ve Haberleri ilk siz öğrenin.

Site İçi Arama Yap