Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
***Örencik Köyü*** Talas/KAYSERİ

Android Logo

Örencik Köyü (Örencik Mahallesi)

Talas/KAYSERİ

Mobil Sitemize Hoş Geldiniz.

       Örencik Köyü (Örencik Mahallesi) Mobil uyumlu Sayfamız ile Örencik Köyü www.orencikliyim.com Sitemize girmek, gezmek çok kolaydır. Sağ üst Köşedeki ≡ Üç çizgiye tıklayıp zengin içerikli Menüye giriş yapabilirsiniz.

       Sayfanın en altında Masaüstü yazan linki tıklayıp Sitemizin Masaüstü görünümüne geçiş yapabilirsiniz. (Mobil ekranında görüntüleyemediğiniz, sayfaya sığmayan Tabloların olduğu sayfalarımızda Masaüstü görünümünü kullanabilirsiniz). Masaüstü görünümden tekrar Mobil Görünüme geçmek için yine sayfanın en alt orta kısımdaki Mobil Sürüme Geç Linkini kullanabilirsiniz.

       Son olarak Cep telefonunuzda Siteyi açtığınız Browserin sağ üst köşesindeki : Üç noktaya basıp Ana ekrana ekle yi tıklayarak telefonunuz ana ekranına siteye direkt giriş (Örencik Köyü veya Örencikliyim yazarak) kısa yolu ekleyebilirsiniz.

Android LogoÖrencikliyim

Üye Girişi / Üye Ol

Sitemize üye olabilir, üye olmadanda sitemizde gezinti yapıp yorum yazabilirsiniz. İlerleyen zamanda Üyelik ayrıcalıkları aktif hale gelecektir.

Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
:


Üye Girişi
Kullanıcı Adı
:
Şifre
:
Şifremi Unuttum?
KAYSERI'de 5 Günlük Hava Tahmini
Köşe Yazarlarımız
Son Yorumlar
Google Reklamları
Örencik Köyü Sitesine E-Posta ile Abone ol

Örencik Köyü www.orencikliyim.com Web Sitesine Abone Olmak ve E-Posta ile bildirimler almak için e-posta adresinizi yazıp Abone Ol a tıklayınız. Yeni eklenen Yazı ve Haberleri ilk siz öğrenin.

Site İçi Arama Yap